Soustředění pro nejmladší fotbalisty TJ Jiskra Krhová

Soustředění pro nejmladší fotbalisty TJ Jiskra Krhová

TJ Jiskra Krhová s finančním přispěním obce Krhová uspořádala v termínu 19. 5. - 21.  5. 2017 pro naše nejmladší fotbalisty soustředění v malebném prostředí podhůří Beskyd v obci Valašská Bystřice. V pátek ráno trenéři mladší a starší přípravky společně s patnácti dětmi odjeli do Valašské Bystřice do penzionu Na Hřišti. Přímo u fotbalového hřiště jsme se ubytovali a za krásného, téměř letního počasí si s dětmi užili první den soustředění. Dopoledne proběhl trénink a příprava na odpolední zápas. Po obědě chvilka volna, krátký odpolední trénink a pak přípravné utkání s mladší a starší přípravkou Valašské Bystřice.
V sobotu za poněkud chladnějšího počasí jsme pro děti připravili malý turnaj s názvem "Liga Mistrů". Společně s trenéry jsme vytvořili čtyři smíšené týmy a odehráli základní skupinu systémem "každý s každým". Vítěz skupiny si zahrál s druhým umístěným o celkové vítězství v turnaji. Další dva týmy ve skupině hrály o bronz.
Odpoledne jsme s dětmi vyšli na krátkou procházku zakončenou malým občerstvením. Večer, po slavnostním vyhlášení se děti ještě mohly těšit na opékání. Jelikož bylo už chladno a hrozil déšť, trenéři dětem špekáčky opekli sami.
V neděli po brzkém obědě se každá přípravka rozjela ke svým mistrovským zápasům. Mladší na mini turnaj do Rožnova, starší do Krhové na zápas s Rožnovem A.
Na závěr chci poděkovat všem dětem, které se soustředění zúčastnily, za slušné chování a za snahu se dále ve fotbale zlepšovat. Velké poděkování patří také všem trenérům a rodičům, kteří se podíleli na přípravě i na celém průběhu soustředění!
Radim Zetek, trenér mladší přípravky