OBECNÍ KRHOVSKÁ VESELICE 2015

KRHOVSKÁ OBECNÍ VESELICE 2015

  V sobotu 16. května proběhla již tradiční obecní veselice.


Jarní sluneční paprsky lehce dopadající na tváře návštěvníků, smích hrajících si dětí, vůně grilovaného masa plující vzduchem a pohodová muzika linoucí se z reproduktorů.

I takto by se dala popsat v pořadí již třetí obecní veselice, jejíž program byl více než zajímavý. Celý den odstartovalo fotbalové klání těch nejmenších ze Sokola Choryně, FC Lhotky nad Bečvou, TJ Poličná a TJ Jiskra Krhová. V místní kapličce byla kaplanem odsloužena mše svatá a jako první se na pódiu ukázala country kapela LOSOSI, která s přestávkami provázela celým dnem. 

Od 13. hodin začal doprovodný program pro děti, které za splnění úkolů dostávaly razítka a při nasbírání všech razítek dostaly volné lístky na kolotoče.


Paní učitelky Šuláková, Sixtová a Juřičková spolu s dětmi z mateřské školy předvedly vlákno na téma písně Zdeňka Svěráka a za základní školu vystoupily děti pod vedením paní učitelky Sekyrové a Poláčkové s operetkou Budulínek a písničkou Měsíce.

Krátkou přestávku vyplnila kapela LOSOSI a následně Krhovjanům předvedly dokonalou souhru člověka se psem dívky z AGILITY DDM KOPŘIVNICE.

Poté byly vyhlášeny výsledky výtvarné soutěže „Máme rádi zvířata“ v těchto kategoriích.

Předškoláci:

1) Natálie Kozlíková
2) Štěpán Šustek
3) Matyáš Košťál

Mladší školáci:

1) Nela Rosecká
2) Lucie Onderková
3) Hana Doležalová 

Starší školáci:

1)Helena Nová
2) Samuel Bouchal
3) Leona Kučerová

Následně předseda zahrádkářů  Ing. Vítězslav Kotas vyhlásil jako každoročně soutěž „Hezká zahrádka v Krhové 2015“ a v 17:30 měla svou premiéru rocková kapela OT(rock), kterou na pódiu vystřídala již stálice naší veselice a to THE SYRUP (Kabát revival), která zahrála novinku „Brousíme nože“.

Pomyslnou třešničkou na dortu a zároveň stylovým zakončením byla kapela DĚDA MLÁDEK ILLEGAL BAND, která zvedla k tanci i poslední váhající návštěvníky.

Touto cestou bychom chtěli poděkovat všem lidem, kteří se jakkoliv podíleli na organizaci, sponzorům a spolkům, bez kterých by se akce nezdařila.

Zároveň nám dovolte vás pozvat na blížící se první školympiádu (12.6) a pohádkový les (27. 6.).
Těšíme na další obecní veselici.
 

Lukáš Macíček, místostarosta 


Foto: Lukáš Macíček, místostarosta
Letecké fotografie: Vojta Paul

Odkaz na video report z Krhovské obení veselice:  https://www.youtube.com/watch?v=9_0j7Qfbikc

 

Odkaz na videoreport z obecní veselice

Odkaz na videoreport z obecní veselice :https://www.youtube.com/watch?v=9_0j7Qfbikc