Kulturní a sportovní akce

Obecní veselice 2018

Pozvánka na III. krhovský košt slivovice


POHÁDKOVÝ LES 2017

Soubor ve formátu png Pohádkový les 2017
( 415.1 Kb )


Pozvánka na fotbalové utkání

POZVÁNKA TJ JISKRA KRHOVÁ

 

Oddíl kopané zve své příznivce na domácí zápas:

v sobotu 3. 6. 2017 v 16.30

Krhová A – Poličná

 

Poličná je na 1. místě tabulky a bije se o postup do vyšší soutěže. Přijďte nás podpořit v tomto nelehkém utkání.

 

Dobrovolné vstupné z tohoto zápasu bude věnováno Adélce Sekyrové, která reprezentuje Krhovou v atletice tělesně postižených sportovců. Za fotbal v Krhové 
jednatel Radek Grygařík


Soustředění pro nejmladší fotbalisty TJ Jiskra Krhová

TJ Jiskra Krhová s finančním přispěním obce Krhová uspořádala v termínu 19. 5. - 21.  5. 2017 pro naše nejmladší fotbalisty soustředění v malebném prostředí podhůří Beskyd v obci Valašská Bystřice. V pátek ráno trenéři mladší a starší přípravky společně s patnácti dětmi odjeli do Valašské Bystřice do penzionu Na Hřišti. Přímo u fotbalového hřiště jsme se ubytovali a za krásného, téměř letního počasí si s dětmi užili první den soustředění. Dopoledne proběhl trénink a příprava na odpolední zápas. Po obědě chvilka volna, krátký odpolední trénink a pak přípravné utkání s mladší a starší přípravkou Valašské Bystřice.
V sobotu za poněkud chladnějšího počasí jsme pro děti připravili malý turnaj s názvem "Liga Mistrů". Společně s trenéry jsme vytvořili čtyři smíšené týmy a odehráli základní skupinu systémem "každý s každým". Vítěz skupiny si zahrál s druhým umístěným o celkové vítězství v turnaji. Další dva týmy ve skupině hrály o bronz.
Odpoledne jsme s dětmi vyšli na krátkou procházku zakončenou malým občerstvením. Večer, po slavnostním vyhlášení se děti ještě mohly těšit na opékání. Jelikož bylo už chladno a hrozil déšť, trenéři dětem špekáčky opekli sami.
V neděli po brzkém obědě se každá přípravka rozjela ke svým mistrovským zápasům. Mladší na mini turnaj do Rožnova, starší do Krhové na zápas s Rožnovem A.
Na závěr chci poděkovat všem dětem, které se soustředění zúčastnily, za slušné chování a za snahu se dále ve fotbale zlepšovat. Velké poděkování patří také všem trenérům a rodičům, kteří se podíleli na přípravě i na celém průběhu soustředění!
Radim Zetek, trenér mladší přípravky


 Pozvánka na kácení májkyPozvánka na maškarní karneval


Fotbal - zimní příprava

Fotbal  - zimní příprava

 

Zdravíme všechny příznivce krhovského fotbalu.

 

Dne 26.ledna jsme zahájili zimní přípravu pod vedením Aloise Bayera společně s hráči „B“ mužstva. Tréninky začaly v tělocvičně z důvodu nepříznivého počasí. Mužstvo zůstává ve stejném počtu jako na podzim. Dále u nás působí Petr Jasoněk a Libor Badošek. Chceme do „A“ mužstva zapojit více hráčů z rezervy. Jednáme o nové brankařské posile ze Zašové.  Čekají nás přípravné zápasy. Jeden z nich jsme odehráli již 12.2. na umělé trávě ve Valašském Meziříčí s pravidelným týmem Hostašovic, hrající III.třídu v okrese Nový Jičín. Výsledek vyzněl jednoznačně v naše mužstvo, a to v poměru 9:2 . Přípravné utkání bylo na góly bohaté, ale víme, kde máme ve hře ještě rezervy a do konce přípravy je chceme odstranit tak, abychom na jaře hráli poklidný střed okresního přeboru.

 

O utkání se napsalo:

Krhová si pro svůj první přípravný zápas pozvala celek III. třídy okresu Nový Jičín z Hostašovic. Zápas to byl jednoznačný a Jiskra málem čepovala desítku. Na rozehrání to byl pro Krhovou ideální soupeř.

Krhová – Hostašovice 9:2

Branky Krhové: Dub 2, Pastuszek 2, Vladislav Grygařík, Grygar, Pavlica, Peml, Kubičný.„Byl jsem rád, že se na první zápas sešlo dost kluků. V prvním poločase jsme postavili silnější sestavu, která se blíží základu, ale paradoxně více nám to začalo padat až po přestávce, kdy jsme to prostřídali. Mohli jsme nakonec dát i deset branek, ale třeba Petr Jasoněk neměl štěstí v koncovce. Testovali jsme nového brankáře Jana Andrašíka ze Zašové. Ze zápasu odstoupil Libor Badošek, doufáme, že jeho zranění kolene nebude vážné,“ řekl po utkání trenér Krhové Alois Bayer.

Další přípravná utkání máme v jednání. Chtěli bychom odehrát  minimálně dvě další. Na konci března 24-26.3. nás čeká po dlouhých letech společné soustředění v Horní Lomné, kde máme zajištěno ubytování v horském hotelu Excelsior. Sezóna začíná první víkend v dubnu. Budeme rádi, když nás přijdete podpořit.                            

 

                                                                                                                     

                                                                                                          Za fotbal Radek Grygařík 

 


Výsledky II. krhovského koštu slivovice

Fotbalové aktuality

Fot

Pozvánka na putování se světýlky


Pozvánka na závody v Agility


Pozvánka na pohádkový les


Fotbal - zprávaPozvánka na fotbalové utkáníJana fest - cup - badmintonový turnajČČK rozvoj tradic v obci


OBECNÍ VESELICE 2016


Pozvánka na pohádkový les


ČČK přednáška o první pomoci

 

Odkaz na archiv

Starší pozvánky jsou v Archivu zde ...